.::..FORUM 2bin8::...| PAYLAŞIMIN ADRESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::..FORUM 2bin8::...| PAYLAŞIMIN ADRESİ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Jankovic’e 2 bin $ "konuştun" cezası

2 posters
YazarMesaj
takuya-507@hotmail.com
Yeni Üye
Yeni Üye
takuya-507@hotmail.com

Erkek Mesaj Sayısı : 27

Jankovic’e 2 bin $ "konuştun" cezası Empty
MesajKonu: Jankovic’e 2 bin $ "konuştun" cezası   Jankovic’e 2 bin $ "konuştun" cezası Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 4:48 pm

Kadınlarda dünya tenisinin 4 numarası Sırp Jelena Jankovic’e Avustralya Açık’ta kural dışı yardım aldığı gerekçesiyle bugüne kadarki en ağır para cezası kesildi.

Hakemin, Fransız Virginie Razzano’yu yendiği 3. tur maçı sonrası Jankovic’in kural dışı şekilde annesi Snezana ile konuştuğunu duyduğu ortaya çıktı. Kurallar gereği maç sırasında tenisçilerin kenardan yardım alamıyor. Jankovic, annesinden yardım almadığını, Snezanı’nın sadece kendisini desteklediğini söyledi.

Turnuvanın ilk haftasında geçen yılki şampiyon ABD’li Serena Williams, hakaret içeren sözleri nedeniyle bin dolar, Andy Roddick ile Marat Safin de raketlerini fırlattıkları için 500’er dolar para cezası aldılar.
starbuck12
Üye
Üye

Jankovic’e 2 bin $ "konuştun" cezası Empty
MesajKonu: Geri: Jankovic’e 2 bin $ "konuştun" cezası   Jankovic’e 2 bin $ "konuştun" cezası Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 8:13 pm

palyasım için saol

Jankovic’e 2 bin $ "konuştun" cezası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-