.::..FORUM 2bin8::...| PAYLAŞIMIN ADRESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::..FORUM 2bin8::...| PAYLAŞIMIN ADRESİ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

“Zorlanacağımızı biliyorduk”

YazarMesaj
_-KeZMaN-_
Admin
Admin
_-KeZMaN-_

“Zorlanacağımızı biliyorduk” Empty
MesajKonu: “Zorlanacağımızı biliyorduk”   “Zorlanacağımızı biliyorduk” Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 1:15 pm

“Zorlanacağımızı biliyorduk” 2008-01-10_zico288

Teknik Direktörümüz Zico, Kasımpaşa'nın son haftalarda aldığı skorlardan sonra bugünkü maçta sıkıntı yaşayacaklarını tahmin ettiklerini, ilk yarıda işlerin istediği gibi gitmediğini, ancak önemli olanın işin sonunu getirmek olduğunu söyledi.
Kasımpaşa maçı sonrası bir basın toplantısı düzenleyen Zico, "Kasımpaşa'nın son haftalarda aldığı skorlardan sonra bu maçta sıkıntı yaşayacağımızı tahmin ediyorduk. İlk yarı biraz sıkıntı yaşadık. Rakip de bizi zorladı. İşler istediğimiz gibi gitmedi. Ancak önemli olan işin sonunda gerekeni yapmak. Gerekeni yaparsanız skor sizin olur. Dışarıdan bakanlar ligin en altındaki takımla en üstündeki takım oynadığında, üstteki takımın fark atacağı, 10 dakikada işi bitirebileceğini düşünebilir. Ancak futbolda bunun böyle olmadığı anlaşılmıştır. Önemli olan 90 dakika boyunca sahada doğru olanı yapmaktır" diye konuştu
Deivid'in yokluğunda Beşiktaş karşısında kime şans vereceği şeklindeki soruyu ise Zico, "Elimizde seçenekler var. İlk başta Ali ve Kazım'ı düşünebiliriz. Buna yapacağımız idmanlardan sonra karar vereceğiz. Semih'ten de yararlanabiliriz. Deivid ne kadar önemli bir oyuncu bize gösterdi. Bu tip periyotlarda bu tip cezalar, sakatlıklar olabilir. Hafta içinde bu konu netleşir" diye konuştu.
Semih'in her maçta sonradan oyuna girip gol atmasına rağmen ilk on birde oynayamadığı gibi bugün açıklanan Milli Takım kadrosunda da yer almamasının sorulmasını üzerine Zico, "Ben size sormak istiyorum. Yasin ilk on birin oyuncusu mu? Ama Yasin bugün Milli Takıma çağrıldı. Milli Takımın hocası istediği oyuncuyu kadroya çağırır. Bu ilk on bir de oynayan oyuncu da olur, olmayan oyuncu da. Bana sorarsanız Semih ilk on birde oynamayı hak ediyor mu? Bence hak ediyor. Ancak Milli Takıma çağırılmama nedeni, burada ilk on birde oynamaması derseniz. Buna katılmıyorum. Kezman oynamadığı zaman Semih oynadı. Şimdi Kezman oynuyor ve Semih oynamıyor. Bu durumdan kazanan Fenerbahçe oluyor. Bu tip oyuncularım olduğu için ben çok şanslıyım. Ben her zaman adaletli olduğumu düşünüyorum ve burada da adaleti ben dağıtıyorum" diye konuştu.
https://forum2bin8.yetkin-forum.com

“Zorlanacağımızı biliyorduk”
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» “Semih girdi goller geldi”